Szukaj na tym blogu

czwartek, 2 maja 2019

Jest lepiej - Salon24 wrócił w swe ramy
- nawet komentarze tam się pokazały

Bo w zbi bloxie od dawna narzekam na Salon. Od ostatniej zmiany technologii, chwalonej przez Jankelową. - Nie wiem jak oni wtedy to zrobili, ale gorzej by nie potrafili nawet najgorsi. - W zasadzie na ekranie nic nie było, tylko kilka losowo rozrzuconych śmieci. I żadnych komentarzy, chwasty na ugorze. Więc nie oglądałem. Ale wczoraj, a może już dzisiaj, patrzę i widzę normalne, zorganizowane widowisko. Z komentarzami. Trzymające się kupy. Działające z normalną szybkością - już nie muszę minutami czekać po każdym kliknięciu. I wszystkie ruchy płynne a nie skokami. Nic nic i chop! nieprzewidzialne, nie wiadomo kiedy i dokąd.
    A dlaczego zajrzałem. - Bo niespostrzeżenie zauważyłem że mój laptop odzyskał normalną szybkość. Nie kosmiczną ale normalną, jak dawniej było. - Już chce się żyć. I gdyby jeszcze uruchamianie sesji wróciło do normy... I gdyby ożyła przeglądarka Internet Explorer  iMS Office... - Może się doczekam.
    Ale jest lepiej. I gdyby tak dalej... Albo gdyby chociaż już tak, lepiej, zostało... - Prawda, że to nieprawdopodobne?

6 komentarzy:

 1. Gdy nieprawdopodobne staje się możliwie, to prawdopodobnie było nieprawdopodobne czy prawdopodobnie było prawdopodobne?

  OdpowiedzUsuń
 2. Tego chyba nie wie nikt. Ale wszyscy się starają.

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz wielu fanów/fanek w sieci! Jak to jest, że nie czytając kopiują Twoje treści z własnej nieprzymuszonej woli, wkładają w to wiele energii i poświęcają prywatny czas! A na dodatek starają się przenieść komentarze! Jak Ty to robisz?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Domyślam się że Twój ostatni komentarz wpisałaś tutaj przez pomyłkę, że miał on być w mojej następnej notce
   A młody fizyk Anuszka hahaha nie wyrzuciła mnie podczas przenosin
   czyli tam https://zbit-fg.blogspot.com/2019/05/a-mody-fizyk-anuszka-hahaha-nie.html . Dlatego tam go skopiuję i zrekomentuję.

   Usuń
 4. A więc to tak :)
  No to mam być zazdrosna?

  Tak nie zamieściłem komentarza powyżej, bo nie znalazłam takiej możliwości. Ale może to przez moją nieudolność i roztrzepanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś to będzie. W dwójkę raźniej.
   - Nie gniewaj się, ale jestem bardzo senny. Normalnie w dzień też śpię, ale dzisiaj nie spałem, a kilka razy bardzo chciałem. Ty też pewnie jesteś zmęczona, bo znów cały dzień orałaś w ogródku. - Pa.

   Usuń

Renormalizować trzeba tylko błędną teorię.
Renormalizacja nie naprawia teorii ale fałszuje jej wyniki
- tak "by wszystko się zgadzało".